Aktiviteter för 0-5 åringar : Sjöbo bibliotek

Aktiviteter för barn 3-5 år

  1. Sagostund

    When: Friday 31 January 10:00 - 10:30
    Location: Sjöbo bibliotek

    Alla barn 3- 6 år är välkomna på sagostund.

  2. Sagostund

    When: Friday 7 February 10:00 - 10:30
    Location: Sjöbo bibliotek

    Alla barn 3- 6 år är välkomna på sagostund.

  3. Sagostund

    When: Friday 14 February 10:00 - 10:30
    Location: Sjöbo bibliotek

    Alla barn 3- 6 år är välkomna på sagostund.

  4. Sagostund

    When: Friday 21 February 10:00 - 10:30
    Location: Sjöbo bibliotek

    Alla barn 3- 6 år är välkomna på sagostund.

  5. Sagostund

    When: Friday 28 February 10:00 - 10:30
    Location: Sjöbo bibliotek

    Alla barn 3- 6 år är välkomna på sagostund.

  6. Sagostund

    When: Friday 6 March 10:00 - 10:30
    Location: Sjöbo bibliotek

    Alla barn 3- 6 år är välkomna på sagostund.

  7. Sagostund

    When: Friday 13 March 10:00 - 10:30
    Location: Sjöbo bibliotek

    Alla barn 3- 6 år är välkomna på sagostund.

  8. Sagostund

    When: Friday 20 March 10:00 - 10:30
    Location: Sjöbo bibliotek

    Alla barn 3- 6 år är välkomna på sagostund.

  9. Sagostund

    When: Friday 27 March 10:00 - 10:30
    Location: Sjöbo bibliotek

    Alla barn 3- 6 år är välkomna på sagostund.

  10. Sagostund

    When: Friday 3 April 10:00 - 10:30
    Location: Sjöbo bibliotek

    Alla barn 3- 6 år är välkomna på sagostund.