Aktiviteter för 0-5 åringar: Kristinebergs bibliotek

Aktiviteter för barn 0-3 år

  1. Babyrytmik - med boktugg!

    Canceled
    When: Tuesday 7 April 2020 13:00 - 14:00
    Location: Kristinebergs bibliotek

    Läs bok, sjung, rimma och ramsa med barn 0-1 år!

  2. Babyrytmik - med boktugg!

    Canceled
    When: Tuesday 14 April 2020 13:00 - 14:00
    Location: Kristinebergs bibliotek

    Läs bok, sjung, rimma och ramsa med barn 0-1 år!

  3. Babyrytmik - med boktugg!

    Canceled
    When: Tuesday 21 April 2020 13:00 - 14:00
    Location: Kristinebergs bibliotek

    Läs bok, sjung, rimma och ramsa med barn 0-1 år!

  4. Babyrytmik - med boktugg!

    Canceled
    When: Tuesday 28 April 2020 13:00 - 14:00
    Location: Kristinebergs bibliotek

    Läs bok, sjung, rimma och ramsa med barn 0-1 år!

  5. Babyrytmik - med boktugg!

    When: Tuesday 5 May 13:00 - 14:00
    Location: Kristinebergs bibliotek

    Läs bok, sjung, rimma och ramsa med barn 0-1 år!

  6. Babyrytmik - med boktugg!

    When: Tuesday 12 May 13:00 - 14:00
    Location: Kristinebergs bibliotek

    Läs bok, sjung, rimma och ramsa med barn 0-1 år!

  7. Babyrytmik - med boktugg!

    When: Tuesday 19 May 13:00 - 14:00
    Location: Kristinebergs bibliotek

    Läs bok, sjung, rimma och ramsa med barn 0-1 år!

  8. Babyrytmik - med boktugg!

    When: Tuesday 26 May 13:00 - 14:00
    Location: Kristinebergs bibliotek

    Läs bok, sjung, rimma och ramsa med barn 0-1 år!

  9. Babyrytmik - med boktugg!

    When: Tuesday 2 June 13:00 - 14:00
    Location: Kristinebergs bibliotek

    Läs bok, sjung, rimma och ramsa med barn 0-1 år!

  10. Babyrytmik - med boktugg!

    When: Tuesday 9 June 13:00 - 14:00
    Location: Kristinebergs bibliotek

    Läs bok, sjung, rimma och ramsa med barn 0-1 år!